Газетные страсти: главный редактор «Сумщины» Сергей Моша вызвал полицию


Страницы: 1
RSS
Газетные страсти: главный редактор «Сумщины» Сергей Моша вызвал полицию
 

Газетные страсти: главный редактор «Сумщины» Сергей Моша вызвал полицию

Мнение и история главного редактора об увольнении редакторского состава газета "Сумщина"
 
 
Статья насквозь лживая да еще с огромным количеством не только орфографических ошибок, но и юридических. Не мешало бы автору (коль он журналист) взять интервью и у другой стороны конфликта. Это было бы честно и порядочно. А так - статья с очень сильным душком.
 
Шановна, Маріє! Який же Ви журналіст, якщо Ви не знаєте мови (російської)? Просто соромно читати. Ви ж не знаєте нашої ситуації, як Ви взагалі можете коментувати. Його слова - суцільна брехня. Він із самого початку почав виживати журналістів, а потім добрався і до технічних працівників. Спочатку гори обіцяв, а потім показав своє справжнє обличчя. Я - пенсіонер, пропрацювала сорок чотири з половиною роки, працювала з дев'ятьма редакторами (9-ма!!!), такого на моєму шляху ще не зустрічалося! Вчора написала заяву на звільнення з 1 квітня, але сьогодні вранці викликав і сказав, щоб переписала з 30 березня, не дав допрацювати і трьох днів! Бог йому суддя.
 
 
А чому Певец К.М.?
Її прізвище Співак Катерина Миколаївна. Ну і рівень підготовки ...
Мабуть, таким чином представили свій спільний продукт творчості "несколько девушек с журналистским образованием и опытом работы"
 
Так там же ще й Моша "упєрєді, на ліхом конє"
 
Страницы: 1
Читают тему

 

AlfaSystems massmedia K3FN2SA